Media o nas

Relacja z konferencji Skuteczny Inwestor 2013 w serwisie „Humanista na giełdzie”

W czwartek, 24 października 2013 jeden z czołowych, polskich blogerów finansowych Radosław Chodkowski opublikował relację z konferencji Skuteczny Inwestor 2013 w serwisie „Humanista na giełdzie”. Więcej informacji pod adresem:

http://humanista-na-gieldzie.blogspot.com/2013/10/relacja-z-konferencji-...


Relacja z konferencji Skuteczny Inwestor 2013 na Longterm.pl

W poniedziałek, 21 października 2013 jeden z czołowych, polskich blogerów finansowych Albert Rokicki opublikował relację z konferencji Skuteczny Inwestor 2013 w serwisie Longterm.pl. Więcej informacji pod adresem:

http://longterm.pl/?p=4686


Wywiad z Grzegorzem Zalewskim z nowego numeru Equity Magazine

Equity Magazine opublikowało wywiad z prelegentem konferencji Skuteczny Inwestor 2013, Grzegorzem Zalewski. Można go przeczytać pod poniższym adresem:

Speculatio, czyli "myślą rzeczy rozbieranie"
http://www.equitymagazine.pl/wywiad-speculatio-czyli-mysla-rzeczy-rozbie...


Longterm.pl o konferencji Skuteczny Inwestor 2013

W piątek, 4 października 2013, jeden z czołowych, polskich blogerów finansowych Albert Rokicki poinformował o konferencji Skuteczny Inwestor 2013 w serwisie Longterm.pl. Więcej informacji pod adresem:

http://longterm.pl/?p=4474


Wywiad z prof. Piotrem Zielonką z nowego numeru Equity Magazine

Equity Magazine opublikowało wywiad z prelegentem konferencji Skuteczny Inwestor 2013,prof. Piotrem Zielonką. Można go przeczytać pod poniższym adresem:

Praktyczna psychologia dla inwestorów giełdowych
http://www.equitymagazine.pl/wywiad-piotr-zielonka-praktyczna-psychologi...


Wywiad z dr Raimundem Schriek z nowego numeru Equity Magazine

Equity Magazine opublikowało wywiad z prelegentem konferencji Skuteczny Inwestor 2013, dr Raimundem Schriek. Można go przeczytać pod poniższym adresem:

Rynek nie jest przeciwnikiem inwestora, tylko nauczycielem
http://www.equitymagazine.pl/wywiad-raimund-schriek-rynek-nie-jest-przec...


Wywiad z Pawłem Szczepanikiem z nowego numeru Equity Magazine

Equity Magazine opublikowało wywiad z prelegentem konferencji Skuteczny Inwestor 2013, Pawłem Szczepanikiem. Można go przeczytać pod poniższym adresem:

Dopóki inwestor nie doświadczy dwa razy hossy i bessy nie wie nic o rynku
http://www.equitymagazine.pl/wywiad-pawel-szczepanik-2013/


Bankier.pl o konferencji Skuteczny Inwestor 2013

We wtorek, 24 września 2013, serwis Bankier.pl opublikował informację prasową na temat zbliżającej się konferencji Skuteczny Inwestor 2013. Portal Bankier.pl jest czołowym finansowym serwisem informacyjnym oraz niezależnym pośrednikiem i doradcą finansowym w polskim Internecie. Więcej pod adresem:

http://www.bankier.pl//wiadomosc/Praktyczna-konferencja-dla-inwestorow-2945188.html


Paweł Biedrzycki w Polsat Biznes

W piątek, 20 września 2013, o godz. 17:45 Paweł Biedrzycki był gościem Jacka Brzeskiego w programie „Zoom na giełdę”, w telewizji Polsat Biznes. Przedmiotem rozmowy był raport „Pułapki inwestowania - 7 błędów, które odbierają Twoje zyski”.

 
 
 


Wywiady z prelegentami konferencji Skuteczny Inwestor 2013 w najnowszym Equity Magazine

W opublikowanym w połowie września, 23 numerze magazynu o finansach i inwestowaniu Equity Magazine pojawił się dodatek specjalny „Psychologia inwestowania”.

Znalazły się w nim wywiady z prelegentami konferencji Skuteczny Inwestor 2013: Pawłem Szczepanikiem, dr hab. Piotrem Zielonką, Grzegorzem Zalewskim i dr Raimundem Schriekiem. W wywiadach każdy z prelegentów dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat budowania strategii inwestowania, największych problemów inwestorów, różnic pomiędzy daytradingiem, a inwestowaniem długoterminowym i wiele więcej.

Equity Magazine, który jest Patronem Medialnym konferencji Skuteczny Inwestor 2013 to internetowy magazyn o finansach i inwestowaniu, tworzony przez najpopularniejszych polskich blogerów i ekspertów.


Bankier.pl o raporcie "Pułapki inwestowania - 7 błędów, które odbierają Twoje zyski"

W piątek, 13 września 2013, serwis Bankier.pl opbulikował informację prasową na temat raportu "Pułapki inwestowania - 7 błędów, które odbierają Twoje zyski". Portal Bankier.pl jest czołowym finansowym serwisem informacyjnym oraz niezależnym pośrednikiem i doradcą finansowym w polskim Internecie. Więcej pod adresem:

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Wyniki-badania-7-bledow-ktore-odbieraja-zyski-inwestorom-2936904.html


Inwestycje.pl o raporcie "Pułapki inwestowania - 7 błędów, które odbierają Twoje zyski"

W czwartek, 12 września 2013, serwis Inwestycje.pl opbulikował informację prasową na temat raportu "Pułapki inwestowania - 7 błędów, które odbierają Twoje zyski". Inwestycje.pl to niezależny portal finansowo - gospodarczy, jeden z największych portali finansowych w Polsce. Więcej pod adresem:

http://inwestycje.pl/inwestowanie/7-bledow-ktore-odbieraja-zyski-inwestorom;212092;0.html