Prelegenci

Sebastian Buczek

Założyciel i Prezes Zarządu funduszu inwestycyjnego Quercus TFI S.A. W czasie swojej kariery na rynku finansowym pracował m.in. w Centrum Operacji Kapitałowych Banku Handlowego w Warszawie, ING Investment Management, czy ING Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych. Posiada wykształcenie wyższe ekonomiczne, jest doktorem habilitowanym nauk ekonomicznych, absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada licencję maklera papierów wartościowych i licencję doradcy inwestycyjnego.

Rafał Zaorski

Trader i przedsiębiorca. Założyciel i lider Trading Jam Session – grupy skupiającej inwestorów i spekulantów, przede wszystkim z rynku forex, ale nie tylko. Miał firmę IT, studio nagrań i był udziałowcem i prezesem Brian Tracy Polska. W swojej karierze rozwinął kilka start upów. W szczytowym momencie zatrudniał nawet 200 osób i prowadził jednocześnie kilka firm. Jakiś czas temu wszystkie swoje przedsięwzięcia sprzedał i poświęcił się w całości inwestowaniu i spekulacji.

Robert Stasik

Członek Zarządu i Dyrektor Finansowy R22. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, posiadacz dyplomu CIMA. Z Grupą R22 związany od 8 lat, w roli Dyrektora Finansowego od 2014 roku. Wcześniej pracował w działach finansowych Good Food Products i Samsung Electronics.

Arkadiusz Bebel

Zarządzający w funduszu Quercus Global Growth. Pracownik Quercus TFI od 2014 roku. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej oraz City University of Hong Kong. Posiada licencję doradcy inwestycyjnego. W 2016 roku zdał trzeci etap w programie CFA. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w Szachach.

Jacek Olechowski

Jacek Olechowski działa na rynku mediów i marketingu od 20 lat. Jest największym akcjonariuszem oraz Prezesem Zarządu MEDIACAP SA. W latach 2007-2015 stworzył porównywarkę ubezpieczeniową rankomat.pl. Od 2010 roku pełni funkcję prezesa MEDIACAP SA. W tym czasie z małej firmy reklamowej uczynił jednego z najbardziej aktywnych konsolidatorów branży reklamowej. Olechowski, rocznik 1977, jest magistrem Finansów i Bankowości Szkoły Głównej Handlowej, absolwentem programu Global Leadership and Public Policy for the 21st Century Kennedy School of Government (Harvard University) oraz Georgetown Leadership Seminar 2010.

Krzysztof Szyszka

Prezes zarządu Vercom S.A (spółki wchodzącej w skład Grupy R22). Vercom to spółka technologiczna, tworząca innowacyjne rozwiązania w modelu SaaS. Laureat prestiżowego rankingu najdynamiczniej rozwijających się spółek technologicznych w Europie Deloitte Fast 50.

Michał Baryła

Zarządzający funduszami w Rockbridge TFI. Karierę zawodową rozpoczął w 2014 roku w ALTUS TFI, gdzie był zatrudniony na stanowisku Analityka Akcji, a następnie od stycznia 2017 roku jako Zarządzający. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Metody Ilościowe i Systemy Informacyjne ze specjalnością międzykierunkową Zarządzanie Finansami Przedsiębiorstwa oraz na kierunku Finanse i Rachunkowość.

Paweł Szczepanik

Paweł Szczepanik jest maklerem papierów wartościowych z uprawnieniami doradczymi, inwestorem oraz analitykiem technicznym. Prowadzi kursy i szkolenia z zakresu inwestowania w firmie Szkolenia z Inwestycji Giełdowych. Posiada blisko 25 -lat praktyki rynkowej, w tym 18 lat pracy w renomowanym biurze maklerskim. Paweł Szczepanik to także wielokrotny wykładowca podczas konferencji Wall Street i Profesjonalny Inwestor organizowanych przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz szkoleń Giełdy Papierów Wartościowych, Strefy Inwestorów, Gazety Giełdy Parkiet oraz na wyższych uczelniach ekonomicznych na terenie całego kraju. Ekspert programów Biznes i Świat w TVN24 oraz Inwestorzy.TV.

Wojciech Juroszek

Zarządzający funduszami w AgioFunds TFI S.A. Licencjonowany Doradca Inwestycyjny, nr licencji: 325, licencjonowany Makler Papierów Wartościowych, nr licencji: 2306, ur. 1985r. Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych oraz Wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Od 2010r. doradca inwestycyjny w AgioFunds TFI S.A.

Rafał Irzyński

Rafał Irzyński jest doświadczonym inwestorem indywidualnym, z niemal 20-letnim doświadczeniem. Od połowy 2017 r. jest też analitykiem i redaktorem w Strefie Inwestorów. Specjalizuje się w inwestycjach w akcje spółek z GPW o horyzoncie krótkoterminowym (do 12 miesięcy). Decyzje inwestycyjne opiera przede wszystkim o analizę fundamentalną. Przez ostatnie 6 lat był głównym analitykiem Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Swoje umiejętności potwierdził jako zarządzający Portfelem SII, uzyskując stopę zwrotu w wysokości 90% w segmencie własnych inwestycji w okresie 2 lat. Pracował również jako wykładowca akademicki i był traderem walutowym w funduszu inwestycyjnym.